Спикер УПЦ об отношении Церкви к новым властям

27.02.2014 Метки: 

За підсумками зустрічі з керівництвом Верховної Ради України 25 лютого 2014 року, Всеукраїнська Рада Церков і релігійних організацій направила заяву до державної влади, за підписом Керуючого справами Української Православної Церкви митрополита Бориспільского та Броварського Антонія.

Читайте также: ВІДЕО. «Сьогодні час молитви та доброго розсуду» — слово митрополита Онуфрія на ВРЦіРО

У документі було висловлено підтримку легітимній владі та здійснено заклик забезпечити повне відновлення конституційного ладу та утвердження політичних, економічних та інших фундаментальних прав і свобод громадян.

Подробнее »

Интервью спикера Украинской Православной Церкви протоиерея Георгия Коваленко было дано журналисту «Эхо Москвы» Алексею Голубеву с часу до двух ночи в машине на площади между Софией Киевской и Михайловским Златоверхим, в день, когда Священный Синод избрал Местоблюстителя и сделал Заявления.

«Это был день 4 прямых эфиров от 40 мин до 2 часов каждый (Громадське ТБ, ЕРА-ФМ, телемарафон «Небесна сотня» на 5, «Свобода слова» на ICTV). Между эфирами была панихида на месте гибели людей и достаточно эмоциональное общение с людьми», — пишет на своей официальной странице в Фейсбук спикер УПЦ.

Подробнее »

ВІДЕО. Дискусія прот. Георгія Коваленка та речника УПЦ КП на каналі «112»

 

Спікер УПЦ протоієрей Георгій Коваленко назвав цю розмову на своїй офіційній сторіці вФейсбук інформаційною підготовкою до діалогу УПЦ з УПЦ-КП:
«Це перший обмін думками церковних спікерів, які не беруть участь в роботі комісій, але можуть артикулювати позиції».

ВІДЕО. Дискусія прот. Георгія Коваленка та речника УПЦ КП на каналі «112» | Православие в Україні — інформаційний веб-портал